-- UDÁLOSTI --

Vize, plány, kuchařka pro rok 2019

Vize, plány, kuchařka pro rok 2019Važení a milí barbershopoví nadšenci. Po delší odmlce se opět hlásíme na scénu. Jelikož jsme změnili složení, zalezli jsme do kumbálu a makáme až z nás pot teče proudem. Teď už však pomalu naše libé tóny vylézají z podzemí na světlo světa a nedá nám to, než se s Vámi podělit o naše plány na rok 2019. Prvotně jsme si dali za cíl udělat první koncert v nové sestavě, kterým uvedeme na scénu velice šikovného muzikanta Martina "Stenliho" Hlaváče v roli barytonu, a kde jinde než v naší základně, Nálevně u Leona 25.4.2019. Dále máme naplánovaný tzv. zlínský triatlon, který se bude skládat celkem ze tří našich vystoupení při různých příležitostech (osvětlíme Vám v připravované události). Dále máme již naplánovaný koncert ve Velkém Meziříčí ve Špitálku 1.6.2019. Na podzim se chystáme zúčastnit dalšího ročníku Jirkovského písňovaru, který bude letošní rok přehlídkový, tedy budeme zpívat o sto šest (videa budou dostupná na našem youtubovém kanálu). Rovněž se připravuje v měsíci říjnu již druhý barbershopový galavečer, kde nesmíme rozhodně chybět. Jelikož posloucháme pozorně prosby českého publika, připravujeme, resp. snažíme se vytvořit tuzemskou odnož barbershopu světového, který je aranžován převážně v jazyce anglickém, a to český barbershop, tedy aranže písní interpretů z naší rodné české kotliny. Plánujeme rovněž zvýšit frekvenci zveřejňování videí našich hudebních počinů.
Mimo výše uvedené plány Však pro nás stále platí heslo: "Zpíváme všude tam, kde je nás třeba. Budeme zpívat dokud nás lidé budou chtít poslouchat."
P.S.-momentálně čekáme na teplé ovzduší, abychom mohli opět vyrazit zpívat do ulic, především na naše oblíbené místečko na ulici Česká v Brně, a potkat tak spoustu skvělých lidí a možná jim i zpříjemnit den a úplně nejlépe jim vykouzlit úsměv na tváři :-) ...

Za Vocal Overdose Váš Vojtěch "Kazizvuk" Sklenář, umělecký vedoucí