-- UDÁLOSTI --

Vize, plány, kuchařka pro rok 2019

Vize, plány, kuchařka pro rok 2019Važení a milí barbershopoví nadšenci. Po delší odmlce se opět hlásíme na scénu. Jelikož jsme změnili složení, zalezli jsme do kumbálu a makáme až z nás pot teče proudem. Teď už však pomalu naše libé tóny vylézají z podzemí na světlo světa a nedá nám to, než se s Vámi podělit o naše plány na rok 2019. Prvotně jsme si dali za cíl udělat první koncert v nové sestavě, kterým uvedeme na scénu velice šikovného muzikanta Martina "Stenliho" Hlaváče v roli barytonu, a kde jinde než v naší základně, Nálevně u Leona 25.4.2019. Dále máme naplánovaný tzv. zlínský triatlon, který se bude skládat celkem ze tří našich vystoupení při různých příležitostech (osvětlíme Vám v připravované události). Dále máme již naplánovaný koncert ve Velkém Meziříčí ve Špitálku 1.6.2019. Na podzim se chystáme zúčastnit dalšího ročníku Jirkovského písňovaru, který bude letošní rok přehlídkový, tedy budeme zpívat o sto šest (videa budou dostupná na našem youtubovém kanálu). Rovněž se připravuje v měsíci říjnu již druhý barbershopový galavečer, kde nesmíme rozhodně chybět. Jelikož posloucháme pozorně prosby českého publika, připravujeme, resp. snažíme se vytvořit tuzemskou odnož barbershopu světového, který je aranžován převážně v jazyce anglickém, a to český barbershop, tedy aranže písní interpretů z naší rodné české kotliny. Plánujeme rovněž zvýšit frekvenci zveřejňování videí našich hudebních počinů.
Mimo výše uvedené plány Však pro nás stále platí heslo: "Zpíváme všude tam, kde je nás třeba. Budeme zpívat dokud nás lidé budou chtít poslouchat."
P.S.-momentálně čekáme na teplé ovzduší, abychom mohli opět vyrazit zpívat do ulic, především na naše oblíbené místečko na ulici Česká v Brně, a potkat tak spoustu skvělých lidí a možná jim i zpříjemnit den a úplně nejlépe jim vykouzlit úsměv na tváři :-) ...

Za Vocal Overdose Váš Vojtěch "Kazizvuk" Sklenář, umělecký vedoucí

Vocal Overdose U Leona aneb poVelikonoční Výprask dVa

Vocal Overdose U Leona aneb poVelikonoční Výprask dVa

25.4.2019 (19:30-21:30)
Nálevna u Leona, Veveří 9, 602 00 Brno
Dobrovolné (dle míry Vašeho hudebního zážitku)

Většina úspěšných prvních dílů se dočká svého pokračování. Proto i my jsme se na loňský Velikonoční Vokální Výprask rozhodli navázat "druhým dílem". Je ovšem pravdou, že většina těchto pokračování kvalitou nepřekoná své předchůdce. Tady bychom rádi vybočili z řady a postoupili zase o stupínek výš na pomyslné stupnici čekého barbershopu a vůbec celé české a capella scény.
Ode dneška přesně za měsíc se na poVelikonoční Výprask dVa můžete přijít přesvědčit, jestli na to máme! Čeká na vás spousta staré dobré muziky oblečená do současného barbershopového hávu namixovaná se spoustou osobité srandy.
Koncert proběhne akusticky v prostorách Nálevny U Leona a jako vždy - neprodáváme zajíce v pytli. Vstupné je dobrovolné a platí se až při odchodu z koncertu na základě Vašeho kulturního zážitku!
Všichni jste srdečně zváni!
Barbershopu v Čechách i v Moravě ZDAR!